Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Rēzeknes slimnīca atjauno ambulatoro nodaļu
30.10.2019 13:12
 

Piektdien, 25. oktobrī svinīgi tika atklātas Rēzeknes slimnīcas Ambulatorās nodaļas 1. stāva atjaunotās telpas.

03.10.2019

Ceturtdien, 3. oktobrī, no plkst. 11.00 aicinām projektu īstenotājus, kas ar ES fondu atbalstu attīsta ģimenes ārstu prakses vietas (SAM 9.3.2. 4. kārtas ietvaros), sekot līdzi semināram, kur tiks sniegta informācija projektu īstenošanā noderīga informācija par izmaksām, pamatojošajiem dokumentiem, ES fondu projektu e-vides (KPVIS) praktiskajiem piemēriem, iepirkumu organizēšanu un biežāk pieļautajām kļūdām.
 
 

19.08.2019

Vidzemes slimnīcas  A korpusa 1. stāvā 2019.gada 16.augustā notika Rehabilitācijas nodaļas atklāšanas pasākums. Lai uzlabotu medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu pieejamību un attīstītu šo pakalpojumu klāstu, kā arī paaugstinātu komforta līmeni pacientiem un labiekārtotu darba vidi personālam, Rehabilitācijas nodaļas stacionāra daļas atrašanās plānota  blakus Rehabilitācijas centra telpām. Nodaļā iekārtotas ērtas palātas  pacientiem un darba telpas speciālistiem – fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstam, fizioterapeitiem, ergoterapeitiem, audiologopēdam.

 

12.08.2019

Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta “SIA “Jūrmalas slimnīca” veselības aprūpes infrastruktūras un pakalpojumu pieejamības uzlabošana” ietvaros Jūrmalas slimnīcā tika uzstādītas vairākas modernas iekārtas,  tai skaitā endoskopijas iekārta, datortomogrāfa un stacionārās radiogrāfijas iekārta. 

18.07.2019

Lai uzlabotu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību ārpus Rīgas, Veselības ministrija plāno paplašināt mediķu loku, kas var saņemt finansiālu atbalstu, izvēloties strādāt reģionos. Valsts sekretāru sanāksmē 18.jūlijā izsludināti grozījumi attiecīgajos Ministru kabineta noteikumos*.

09.07.2019

02.07.2019. Šogad pirmo reizi sarunu festivālā “Lampa” kopā piedalījās Labklājības ministrija un Veselības ministrija un aicināja ikvienu pievienoties “Iesaistes teltij”, lai divas dienas ar ekspertiem, sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem un dažādu nozaru pārstāvjiem runātu par līdzcilvēkiem - cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.

 

26.04.2019

UZMANĪBU!

NEKĻŪSTI PAR KRĀPNIEKU UPURI!

Projektu iesniedzējiem NAV saistoši datortehnikas vai citu preču piedāvājumi, kas pašreiz reklāmas nolūkos masveidā tiek izsūtīti uz ģimenes ārstu e-pastiem.

 

Visa ar projektu sagatavošanu un iesniegšanu saistītā dokumentācija - atrodama šeit

04.04.2019

 

Šodien 2019.gada 4.aprīlī Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā atklātā projektu iesniegumu atlasē par Eiropas Savienības fondu atbalstu ģimenes ārstu prakšu attīstībai iesniegts pirmais projekta iesniegums. Projekta iesniegumu iesniegusi ģimenes ārste no Liepājas.

 

06.03.2019

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra organizē seminārus ģimenes ārstiem par ES fondu atbalstu ģimenes ārstu praksēm. Pieteikšanās Centrālās finanšu un līgumu aģentūras mājas lapā sadaļā "Pasākumi".

27.02.2019