Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Novembrī notiks semināri par būvizstrādājumiem un projektu īstenošanu

31.10.2014

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) un Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) š.g. novembrī organizē vairākus seminārus par reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem un to atbilstību apliecinošiem dokumentiem, kā arī par aktuāliem jautājumiem projektu īstenošanā. 

Semināra pirmajā daļā (PTAC) tiks sniegta informācija par aktualitātēm reglamentētās sfēras būvizstrādājumu jomā, normatīviem, būvizstrādājumu ekspluatācijas īpašībām, to novērtējumu un pārbaudēm, kā arī par ekspluatācijas īpašību deklarācijas saturu un CE zīmes marķējuma kārtību.
 
Otrajā daļā būs iespēja konsultēties ar CFLA darbiniekiem par konkrētiem projektiem (iepirkumu veikšanu, būtiskām izmaiņām projekta ietvaros noslēgtajos līgumos, pārbaudēm  projektu īstenošanas vietās, līgumu par ES finansējuma piešķiršanu grozījumu ierosināšanu, finanšu apguves plānošanu, maksājuma pieprasījumu sagatavošanu un iesniegšanu, kā arī par   pēcuzraudzības periodu).
 
Plānotais semināra ilgums līdz 3 stundām.
 
Semināri notiks:
 
5. novembrī Kuldīgā,
Pilsētas laukumā, 2 stāva zālē (Mazā zāle),
sākums plkst. 11:00,
pieteikties: Anita.Beke[at]cfla.gov.lv, tel. 26016557 (Tele2) līdz 4.11.2014.  
 
6.novembrī Rīgā,
CFLA telpās Smilšu ielā 1 (ieeja no Meistaru ielas),
sākums plkst. 11:00,
pieteikties: Ilva.Razumlova[at]cfla.gov.lv, tel. 26950549 (Tele2) līdz 5.11.2014.  
 
14.novembrī Rēzeknē,
Atbrīvošanas alejā 95, Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē,
sākums plkst. 11:00, pieteikties pie Gunta.Vigupe[at]cfla.gov.lv, tel. 20372944 (Tele2) līdz 11.11.2014. 
 
Uz semināru aicinām finansējuma saņēmējus, kuri šobrīd realizē projektus, pārstāvjus, kuru tiešie pienākumi saistīti ar projektu īstenošanu, kā arī projekta īstenošanā iesaistītos būvniecības jomas pārstāvjus. Lūdzam pieteikties dalībai seminārā un iesūtīt interesējošos jautājumus elektroniski uz iepriekš norādītajām e-pasta adresēm vai telefoniski.
 

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes