Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Aicina piedalīties fotoakcijā par ES fondu investīciju rezultātiem

30.09.2015

Finanšu ministrija (FM) ir izsludinājusi fotoakciju “ES fondi. Toreiz un tagad”, kurā iesaistīties un dalīties ar fotogrāfijām, kas atspoguļo Eiropas Savienības (ES) fondu investīciju rezultātus, ir aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs.

Akcijas mērķis ir pamanīt un parādīt ieguvumus, sniegtās iespējas un pozitīvās pārmaiņas, kuras ES fondu investīciju ieguldīšanas rezultātā redzamas mums apkārt.

Latvijas iedzīvotāji aicināti piedalīties konkursā, savos sociālo tīklu kontos daloties ar fotogrāfijām, kas ilustrē situāciju pirms un pēc šādām pārmaiņām. Tā var būt ar ES fondu atbalstu uzlabota infrastruktūra, realizēti vides projekti, veicināta uzņēmējdarbības attīstība, izglītība, ieviestas inovācijas, veicināta iedzīvotāju nodarbinātība u.c. ieguldījumi.

Fotoakcija “ES fondi. Toreiz un tagad” norisināsies no 2015.gada 29.septembra līdz 9.oktobrim. Tajā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kuram ir vismaz 16 gadu, kā arī ikviena organizācija, pašvaldība, biedrība, nodibinājums u.c. Uzņemtie attēli jāpublicē dalībnieka personīgajā sociālo tīklu Twitter, Facebook, Draugiem.lv vai Instagram kontā, ierakstam pievienojot tēmturus #esfondi un #toreizuntagad. Tie, kuri neizmanto nevienu no sociālajiem tīkliem, bet tomēr vēlas piedalīties konkursā, var sūtīt fotogrāfijas uz e-pasta adresi: esfondi@esfondi.lv.

Iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas FM sociālo tīklu kontos.

Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Vairāk informācijas - FM mājas lapā vai esfondi.lv

 

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes