Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Pabeigta Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas rekonstrukcija

27.11.2014

28.novembrī, plkst.12:00, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā (TOS) tiks atklāta rekonstruētā ēka, kurā turpmāk tiks izvietota Centralizētas sterializācijas un sterilo materiālu apgādes nodaļa. Līdz ar ēkas rekonstruēšanu, tehnoloģisko iekārtu iegādi gan stacionāro, gan ambulatoro ārstniecības pakalpojumu nodrošināšanai, tiks uzlabota visas slimnīcas darbība. 

Papildus ir veikti renovācijas darbi esošajās operāciju zālēs, izbūvēta higiēnas un tehniskajām prasībām atbilstoša ventilācijas sistēma, kas nodrošina atbilstošas un mūsdienu prasībām piemērotas vides un mikroklimata izveidošanu pacientiem un personālam.
 
Renovācijas un rekonstrukcijas darbus TOS veica Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta ietvaros un kopējo finansējumu 2,2 miljoni eiro. No tā ERAF līdzfinansējums 1,8 miljoni eiro, valsts budžeta līdzfinansējums 130 tūkstoši eiro, bet slimnīcas ieguldījums 224 tūkstoši eiro.
 
Atgādinām, ka 2013.gadā TOS tika no jauna uzbūvēta ēka, kurā sekmīgi darbojas uzņemšanas nodaļa, bet pārējos stāvos izvietotas reanimācijas un intensīvās terapijas nodaļas. Jaunajās telpās ātri un kvalitāti var apkalpot pacientu plūsmu un sniegt palīdzību neatliekamās situācijās. Tādējādi uzlabota veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas kvalitāte, ātrums, izmaksu efektivitāte un pieejamība Rīgas pilsētas, Rīgas reģiona un visas Latvijas iedzīvotājiem, sniedzot kvalitatīvu medicīnisko palīdzību smagu skeleta traumu gadījumos, sarežģītu traumu seku likvidēšanā, ortopēdisko operāciju dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos, kā arī citu sekundāro medicīnisko aprūpi un Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta apkalpošanu. Šī projekta kopējās izmaksas ir 2,7 miljoni eiro, no tiem 85% ir ERAF līdzfinansējums.
 
Foto pieejami šeit.

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes