Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Noslēgusies pirmās kārtas infrastruktūras projektu iesniegumu vērtēšana

22.12.2017

Šā gada 21.decembrī izvērtēti un apstiprināti visi divpadsmit pirmās kārtas infrastruktūras projektu iesniegumi, ar kuriem jau ir noslēgtas vienošanās  par projektu īstenošanu un uzsākta projektu ieviešana vai drīzumā tiks slēgtas vienošanās.  
 

Infrastruktūras projektu pirmās kārtas atlases ietvaros atbalstu saņem divpadsmit sistēmiski svarīgās slimnīcas Rīgā un reģionos.
Projektu ietvaros atbalstāmas darbības infrastruktūrā, kas daļēji vai pilnībā saistīta ar neatliekamās medicīniskās palīdzības un veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu četrās prioritārajās veselības jomās – sirds un asinsvadu, onkoloģijas, bērnu (sākot no perinatālā un neonatālā perioda) aprūpes un garīgās veselības aprūpes jomā, atbalstot būvdarbus (atjaunošanu un pārbūvi), tehnoloģiju iegādi, piegādi un montāžu, infrastruktūras attīstību kvalitātes nodrošināšanas sistēmas ieviešanai, projekta vadības nodrošināšanu un informācijas un publicitātes pasākumu nodrošināšanu.
Kopējais attiecināmais finansējums ir 82 991 202 euro tai skaitā - ERAF finansējums 70 542 521 euro, valsts budžeta finansējums 7 469 208 euro, nacionālais privātais finansējums 4 979 473 euro.
 
 

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes