Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Gulbenes novada dome un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra paraksta pirmo līgumu par veselības veicināšanas pasākumu īstenošanu

21.12.2016

Gulbenes novada dome un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra  paraksta pirmo līgumu par veselības veicināšanas pasākumu īstenošanu
 

 
Otrdien, 20.decembrī, Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA) parakstīts pirmais līgums programmā, kura paredz Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansējumu pasākumiem sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei.
Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Gulbenes novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem.
Paredzēts, ka Gulbenes novada projekta gaitā novada iedzīvotājiem tiks rīkoti informatīvie semināri par slimību profilakses jautājumiem, tautas sporta nodarbības fizisko aktivitāšu veicināšanai, interaktīvas nodarbības par garīgās veselības jautājumiem, interaktīvas nodarbības bērniem par veselības veicināšanas tēmām u.c.
Kopējās projekta attiecināmās izmaksas plānotas 263 996 eiro apmērā, t.sk. ESF - 224 396,60 eiro.
Projekta īstenošana paredzēta laika periodā no 2017. gada līdz 2019. gada nogalei.
Šajā ES fondu programmā aktivitātes īstenos arī citas pašvaldības, kas ir Nacionālā veselīgo pašvaldību tīkla dalībnieces, kā arī Slimību profilakses un kontroles centrs.
 
CFLA raksts

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes