Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Cēsīs notiks pirmais no deviņiem forumiem par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem

18.09.2014

18. septembrī Cēsīs notiks pirmais no Ekonomikas ministrijas organizētajiem 9 forumiem „Atbalsts uzņēmējiem”. Pasākumā komersanti tiks informēti par šobrīd pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, kā arī par plānotajām ES fondu programmām 2014 .- 2020.gada plānošanas periodā. 

Forumos piedalīsies lektori no Ekonomikas ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Garantiju aģentūras, Nodarbinātības valsts aģentūras un Lauku atbalsta dienesta. Pasākumā piedalīsies arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.
 
Forums „Atbalsts uzņēmējiem” notiks šā gada 18. septembrī pl. 10.00 Cēsīs, Pieaugušo izglītības centrā (Cēsis, Raunas iela 4). Dalība pasākumā - bezmaksas. Foruma dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā.  Dalībai forumā aicinām pieteikties līdz š.g. 17. septembra plkst. 15:00, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu šeit.   Papildu informācija par forumu pieejama Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: uznemejuforums@em.gov.lv, tālr.: 67013240).
 
Biznesa forumus organizē Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum un Latvijas Garantiju aģentūra sadarbībā ar Vidzemes  plānošanas reģiona ES informācijas centru un Cēsu novada domi.
 
Nākošie forumi komersantiem notiks Valmierā (25.septembrī) un Ogrē (7.oktobrī). Pilns pasākumu kalendārs ir publicēts Ekonomikas ministrijas mājas lapā. 

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes