Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Pasaules Bankas eksperti iepazinās ar veselības aprūpes sistēmu Latvijā

12.09.2014

Šodien, 12.septembrī, noslēdzas Pasaules Bankas ekspertu Kristofa Kurovska (Christoph Kurowski) un Alakas Hollas darba vizīte Latvijā, lai iepazītos ar veselības aprūpes sistēmu Latvijā un diskutētu ar nozares pārstāvjiem par nepieciešamajām izmaiņām.

Jau ziņots, ka, uzsākot jauno Eiropas Savienības struktūrfondu plānošanas periodu, tiks izstrādātas un ieviestas veselības tīklu attīstības vadlīnijas, nosakot prioritāros virzienus sirds un asinsvadu, onkoloģijas, perinatālā un neonatālā, kā arī garīgās veselības jomā. 
 
Vizītes ietvaros notika tikšanās ar Veselības ministrijas padotības iestāžu, slimnīcu, kā arī veselības nozares profesionāļu organizāciju pārstāvjiem, tika apmeklēta gan ģimenes ārstu prakse, gan ambulatorās iestādes, gan arī slimnīcas. Plašāka tikšanās ar asociācijām un ekspertiem Latvijā notika ceturtdien, 11.septembrī, kuras laikā gan Veselības ministrijas pārstāvji, gan Pasaules Bankas eksperti diskutēja par nepieciešamajām izmaiņām un tālāko virzību Latvijā veselības aprūpes jomā.
 
Vizītes laikā, Pasaules Bankas eksperti tika iepazīstināti gan ar esošo situāciju, gan ar jau pieņemtajiem plānošanas dokumentiem veselības nozarē. 

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes