Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Izsūtīts uzaicinājums iesniegt ERAF projekta iesniegumus veselības aprūpes centru attīstībai

11.02.2010

2010.gada 9.februārī Veselības ekonomikas centrs (Sadarbības iestāde) ir izsūtījis uzaicinājumus sagatavot un 35 kalendāro dienu laikā (līdz 15.03.2010) iesniegt Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta iesniegumus darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.1.5.1.2.apakšaktivitātes „Veselības aprūpes centru attīstība” ietvaros.

2010.gada 9.februārī Veselības ekonomikas centrs (Sadarbības iestāde) ir izsūtījis uzaicinājumus sagatavot un 35 kalendāro dienu laikā (līdz 15.03.2010) iesniegt Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta iesniegumus darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.1.5.1.2.apakšaktivitātes „Veselības aprūpes centru attīstība” ietvaros. Aktivitātes ietvaros ir paredzēta ierobežota projekta iesniegumu atlase, un šobrīd no kopumā 31 potenciālā finansējuma saņēmēja, uzaicinājumi iesniegt projektu iesniegumu ir nosūtīti pirmajiem 12 projektu iesniedzējiem. Pārējiem projekta iesniedzējiem uzaicinājums tiks izsūtīts tuvākajā laikā, bet ne vēlāk kā līdz 2010.gada 19.februārim.

Veselības ministrija rīko un ir nosūtījusi uzaicinājumus uz semināriem par projektu iesnieguma sagatavošanu uzaicinātajiem 12 projekta iesniedzējiem: 

16.februārī:
 - Rīgas pašvaldības SIA "Ādas un seksuāli transmisīvo slimību klīniskais centrs"
 - Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas 1.slimnīca"
 - SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts"
 - AS "Latvijas Jūras medicīnas centrs”

18.februārī
 - SIA "Akrona 12"
 - Pašvaldības SIA "Ādažu slimnīca"
 - SIA "Balt Aliance"
 - AS "EZRA-SK Rīgas slimnīca "Bikur Holim""

19.februārī
 - Pašvaldības SIA "Irlavas Sarkanā Krusta slimnīca"
 - SIA "Rehabilitācijas centrs "Krimulda""
 - SIA "Priekules slimnīca"
 - Pašvaldības SIA "Saulkrastu slimnīca"

Veselības ministrija informē, ka pārējie projekta iesniedzēji uz semināriem par projektu iesniegumu sagatavošanu tiks uzaicināti uzreiz pēc Sadarbības iestādes uzaicinājumu iesniegt projektu iesniegumu nosūtīšanas, par ko atsevišķi tiks informēts katrs projekta iesniedzējs.

3.1.5.1.2.apakšaktivitātes „Veselības aprūpes centru attīstība” projekta iesniedzējs var būt slimnīca, ar kuru atbilstoši normatīvajiem aktiem par veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību un ārstniecības pakalpojumu veidiem un apjomiem, par kuriem tiek maksāts no valsts budžeta un pakalpojuma saņēmēja līdzekļiem, noslēgts līgums tikai par ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un samaksu.

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes