Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Veselības ministrijā norisināsies ES fondu pasākumu uzraudzības komisijas sēdes

10.02.2009

Trešdien, 11.februārī, Veselības  ministrijā (Brīvības ielā 72,  309. telpā) norisināsies Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) un  Eiropas Sociālā fonda (ESF) pasākumu uzraudzības komisijas sēdes.

Trešdien, 11.februārī, Veselības  ministrijā (Brīvības ielā 72,  309. telpā) norisināsies Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) un  Eiropas Sociālā fonda (ESF) pasākumu uzraudzības komisijas sēdes.
 
ESF pasākuma uzraudzības komisija sēde notiks  plkst. 14.00, tajā tiks izskatīts pasākuma „Veselība darbā” aktivitāšu ieviešanas plānu izpildes un horizontālo prioritāšu ieviešanas progress. Tiks prezentēts Veselības ministrijas (VM) ziņojums par pasākuma un tā aktivitāšu ieviešanu, kā arī  ziņojums par konstatētajām neatbilstībām. Tāpat tiks izskatīti aktivitāšu „Veselības uzlabošana darba vietā, veicinot ilgtspējīgo nodarbinātību” un „Pētījumi un aptaujas par veselību darbā”  ieviešanas nosacījumi. Atsevišķi izskatīs 2008.gada 22.decembra Ministru kabineta (MK) sēdes protokollēmumu - "Informācija par Eiropas Savienības fondu aktivitātēm, kuru īstenošana papildus izvērtējama saistībā ar ekonomisko situāciju valstī 2009.gadā".
 
Savukārt ERAF pasākuma uzraudzības komisijas sēdē, ar sākuma  laiku plkst. 15.00, paredzēts apskatīt pasākuma „Veselības aprūpes infrastruktūra” aktivitāšu ieviešanas plānu izpildes un horizontālo prioritāšu ieviešanas progresu, finansējuma apguvi, kā arī iznākuma un rezultāta rādītāju izpildi. Sēdē tiks izskatīti VM ziņojumi par pasākuma un tā aktivitāšu ieviešanu, un konstatētajām neatbilstībām. Notiks pasākuma apakšaktivitātes „Veselības aprūpes centru attīstība” apstiprināto vērtēšanas kritēriju grozījumu izskatīšana, kā arī tiks izskatīti 2009.gada 13.janvārī apstiprinātie MK noteikumi Nr.44 par apakšaktivitātes „Stacionārās veselības aprūpes attīstība” īstenošanu. Tāpat kā ESF sēdē, tiks skatīts jautājums par MK sēdes protokollēmumu - "Informācija par Eiropas Savienības fondu aktivitātēm, kuru īstenošana papildus izvērtējama saistībā ar ekonomisko situāciju valstī 2009.gadā".
 
 

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes