Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Norisinājās seminārs potenciālajiem finansējuma saņēmējiem apakšaktivitātes "Stacionārās veselības aprūpes attīstība" ietvaros.

09.04.2009

14. un 15. aprīlī Veselības ministrijā 309. telpā norisinājās informatīvie semināri potenciālajiem finansējuma saņēmējiem par apakšaktivitāti "Stacionārās veselības aprūpes attīstība".

14. un 15. aprīlī Veselības ministrijā 309. telpā norisinājas informatīvie semināri potenciālajiem finansējuma saņēmējiem par apakšaktivitāti "Stacionārās veselības aprūpes attīstība".

14. aprīlī uz semināru tika aicinātas Liepājas reģionālā slimnīca, Jēkabpils rajona centrālā slimnīca un Rēzeknes slimnīca, savukārt 15. aprīlī semināru apmeklēja Latvijas infektoloģijas centrs, Vidzemes slimnīca un Kuldīgas slimnīca.

Semināra ietvaros slimnīcas tika informētas par apakšaktivitātes "Stacionārās veselības aprūpes attīstība"  projektu iesniegumu sagatavošanu, projekta iesniedzējiem tika prezentēti materiāli un sniegtas konsultācijas par projektu iesniegumu sagatavošanu, aizpildīšanas un vērtēšanas metodikām.

Atgādinām, ka apakšaktivitātes "Stacionārās veselības aprūpes attīstība"  mērķis ir stacionārās veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju tīkla optimizācija Latvijā, paaugstinot veselības aprūpes pakalpojuma kvalitāti tādējādi nodrošinot ātru un efektīvu ārstēšanu, racionālu un efektīvu veselības aprūpes resursu izvietojumu un izlietojumu.

Kopējais finansējums šai aktivitātei sastāda 135,4 miljonus latu.

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes