Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Pacientiem uzturēšanās Liepājas reģionālajā slimnīcā kļūs patīkamāka

04.09.2014

5.septembrī, veselības ministrijas valsts sekretārs dosies uz Liepājas reģionālo slimnīcu, lai atklātu renovētās un rekonstruētās telpas.

Slimnīcā ir noslēgušies vērienīgi rekonstrukcijas  un renovācijas darbi, kas pacientiem ļaus saņemt konsultācijas un ārstniecības pakalpojumus atjaunotajās nodaļās. Pēdējā slimnīcas atjaunošanas kārtā tika pabeigti galvenā korpusa nodaļu remontdarbi no 3. līdz 12. stāvam, kā arī iegādātas medicīnas tehnoloģijas, manipulāciju lampas, mazgāšanas un dezinfekcijas iekārtas, griestu un sienu konsoles, māsu posteņu iebūvējamās mēbeles un izsaukuma sistēmas. Turpmāk māmiņas ar mazuļiem ērtāk jutīsies dzemdību un jaundzimušo  nodaļā.
 
Līdz ar pēdējo desmit nodaļu rekonstrukcijas darbiem, ir noslēgušies Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) un valsts līdzfinansētie projekti, kuru laikā no jauna tika uzcelta piebūve, kurā atrodas uzņemšanas nodaļa un ambulatorā daļa, bet otrajā stāvā operācijas bloks, līdz ar to ir  ieviešot racionālus risinājumus uzņemšanas nodaļai operatīvai akūto un plānveida pacientu uzņemšanai, diagnostikas un ārstēšanas procesa uzsākšanai pirmshospitālajā etapā. Slimnīcā nomainīti 10 lifti, iegādātais vairākas nepieciešamās medicīniskās tehnoloģijas: datortomogrāfs,  ehokardiogrāfs, ultrasonoskops, kā arī 6 mākslīgās plaušu ventilācijas aparātus reanimācijas un intensīvās terapijas nodaļas vajadzībām, kā arī cits ārstniecības procesam nepieciešamais aprīkojums.
 
Lai veiktu šos rekonstrukcijas darbus slimnīca realizēja divus Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētos projektus. Visu veikto darbu kopējais finansējums ir gandrīz 20,1 miljons eiro, no tiem 17 miljoni eiro ir ERAF līdzfinansējums, 1,7 miljoni eiro valsts budžeta ieguldījums, bet 1,4 miljoni eiro slimnīcas un pašvaldības ieguldījums.
 
Foto varat aplūkot ŠEIT.
 

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes