Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Ar ES fondu atbalstu attīstīs primārās veselības aprūpes centrus

01.07.2020

Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu Liepājā, Jelgavā, Iecavā, Ķekavā un Alūksnē pašvaldības varēs attīstīt primārās aprūpes centrus, kur vienuviet būs pieejamas trīs līdz piecas ģimenes ārstu prakses. 

Ar Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu primārās aprūpes centros būs iespējams veikt gan būvniecības un vides pieejamības nodrošināšanas  darbus, gan iegādāties medicīnisko, saimniecisko un informācijas tehnoloģiju aprīkojumu un mēbeles. Vienas ģimenes ārsta prakses vietas iekārtošanai paredzēts ieguldīt līdz 30 000 eiro, katra primārās aprūpes centra attīstībā investējot līdz 150 000 eiro.
 
Pilotprojektu īstenošanai no ERAF pieejami 637 500 eiro.
 
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi projektu atlasi, kur projektu iesniegumus līdz š.g. 1. oktobrim var iesniegt ar Veselības ministrijas rīkojumu noteiktās pašvaldības. Ar publisko līdzfinansējumu tiks segtas līdz 94 % izmaksu – 85 % no ERAF un vēl 9% - no valsts budžeta līdzekļiem.
 
Projektu iesniegumus CFLA pieņems no š.g. 2. jūlija līdz 1. oktobrim. Projektu iesniegumu atlases dokumentācija, kā arī iesniegumu sagatavošanai noderīga informācija pieejama CFLA mājaslapā.
 
 

Pierakstīties sadaļai:   Aktualitātes