Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Informē par ekonomikas stabilizācijas programmas rīcības plāna ieviešanas gaitu
02.06.2009 00:00
 

Valdība otrdien, 2.jūnijā, iepazinās ar informatīvo ziņojumu par paveikto Latvijas ekonomikas stabilizācijas un izaugsmes atjaunošanas programmas ieviešanas rīcības plāna īstenošanā. Galvenie uzdevumi īstenoti saistībā ar valsts budžeta grozījumu izstrādi, likumdošanas pielāgošanas jomā, kā arī saistībā ar Eiropas Savienības (ES) fondu apguves jautājumiem.

27.05.2009

13. maijā Veselības ministrijā notika noslēdzošā programmas "Nacionālā programma veselības aprūpes jomā 2004.-2006.gadam" (turpmāk – Programma) vadības komisijas sēde, kurā Veselības ministrijas speciālisti iepazīstināja komisijas dalībniekus ar paveikto nacionālās programmas ieviešanā. Programma nodrošināja veselības aprūpes nozares investīciju politikas prioritāšu ieviešanu, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

20.05.2009

Otrdien, 19. maijā, valdība atbalstīja Finanšu ministrijas (FM) iesniegtos grozījumus Ministru kabineta (MK) noteikumos par trīs Eiropa Savienības (ES) fondu darbības programmu – "Cilvēkresursi un nodarbinātība", "Uzņēmējdarbība un inovācijas" un "Infrastruktūra un pakalpojumi" – tehniskās palīdzības aktivitātēm.

19.05.2009

Latvijā ES fondu izvērtēšana tiek veikta, piesaistot nozaru ekspertus un apzinot gan ES fondu vadībā un īstenošanā iesaistītās institūcijas, gan nevalstiskās organizācijas, gan sociālos partnerus, tādējādi nodrošinot vispusīgus un objektīvus rezultātus. Izvērtēšana ir būtisks instruments, lai veiktu neatkarīgu un kvalitatīvu analīzi par ES fondu ieviešanas sistēmu, tās plusiem un mīnusiem.

12.05.2009

Trešdien, 13.maijā, Veselības  ministrijā (VM) (Brīvības ielā 72,  309. telpā) norisināsies Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) un  Eiropas Sociālā fonda (ESF) pasākumu uzraudzības komisijas sēdes.

24.04.2009

Šonedēļ, Ministru kabineta sēdē tika pieņemts lēmums apturēt divu Eiropas Sociālā fonda (ESF) aktivitāšu realizēšanu veselības aprūpē.

22.04.2009

Trešdien, 22.aprīlī Finanšu ministrijas (FM) valsts sekretāra vietnieks un Eiropas Savienības (ES) fondu vadošās iestādes vadītājs Latvijā Andžs Ūbelis informēja par FM jau veiktajiem un plānotajiem ES fondu apguves vienkāršošanas pasākumiem.

15.04.2009

Jaunākie Finanšu ministrijas dati liecina, ka Latvijas piecu gadu dalība Eiropas Savienībā (ES) kopš 2004. gada rezultējusies valsts budžetam pozitīvā bilancē vairāk nekā 1 miljarda latu apmērā jeb 1,87 % no attiecīgā perioda valsts iekšzemes kopprodukta.

09.04.2009

14. un 15. aprīlī Veselības ministrijā 309. telpā norisinājās informatīvie semināri potenciālajiem finansējuma saņēmējiem par apakšaktivitāti "Stacionārās veselības aprūpes attīstība".

06.04.2009

Pirmdien, 6. aprīlī, tika noslēgta vienošanās starp VSMTVA un Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienestu par ERAF projekta "Vienotas natliekamās medicīniskās palīdzības un katastrofu medicīnas vadības informācijas dispečeru centru izveide" īstenošanu.