Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Izsludināts atklāts iepirkuma konkurss
26.04.2011 11:03
 

Veselības norēķinu centrs ir izsludinājis pirmo, no vairākiem ieplānotajiem  atklātajiem konkursiem, kas paredz iegādāties medicīnas preces un medicīnas iekārtas ģimenes ārstiem.

 

19.04.2011

Veselības ekonomikas centrs ir apstiprinājis 203 ģimenes ārstu projektus, kas saņems Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu. Ģimenes ārstu prakses kopumā realizēs projektus par 3,6 miljoniem latu, tai skaitā -  ERAF finansējums ir 2, 7 miljoni lati un privātais finansējums veido 0,9 miljonus latu.

178_dsc00145.JPG
14.04.2011

Piektdien, 15. aprīlī Veselības ministrs Juris Bārzdiņš dosies uz Ogri, lai piedalītos Ogres rajona slimnīcas jaunuzceltā korpusa telpu atklāšanā. Ogres rajona slimnīca ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu realizēja projektu, kura rezultātā tika uzcelts jauns slimnīcas korpuss, panākot pacientu, medicīniskā personāla un medicīnisko tehnoloģiju racionālu izvietojumu, kas vienlaicīgi ļaus samazināt slimnīcas uzturēšanas izdevumus.

14.04.2011

Piektdien, 15.aprīlī, Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienests aicinājis uz reģionālo semināru Daugavpilī Latgales reģiona pašvaldības un neatliekamās palīdzības slimnīcas, lai informētu par aktualitātēm dienesta darbībā un attīstībā, īstenojot Eiropas reģionālā attīstības fonda projektu* ātrās palīdzības darbības uzlabošanai šajā reģionā un arī visā valstī.

11.04.2011

Eiropas Komisijas (EK) pārstāvji, tiekoties ar Eiropas Savienības (ES) fondu vadošās iestādes Finanšu ministrijas pārstāvjiem ikgadējā sanāksmē par Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansēto aktivitāšu ieviešanu 2007.-2013. gada plānošanas periodā, atzinīgi novērtējuši ESF apguves progresu Latvijā.

175_img_6623.jpg
07.04.2011

Piektdien, 8. aprīlī Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre Dagnija Staķe dosies uz Daugavpili, lai piedalītos Neatliekamās palīdzības dienesta Latgales reģionālā centra renovēto telpu atklāšanas pasākumā.

30.03.2011

Piektdien, 1. aprīlī Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre Dagnija Staķe dosies uz Mazsalacu, lai piedalītos Mazsalacas slimnīcas renovēto telpu atklāšanas pasākumā.

22.03.2011

2011. gada 22.marta Ministru kabineta sēdē tika izskatīts Veselības ministrijas sagatavotais informatīvais ziņojums par veselības sistēmas reformu, kas ietver pasākumu kopumu primārās un stacionārās veselības aprūpes attīstībā, kompensējamo medikamentu pieejamības nodrošināšanā pacientiem, Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļu izmantošanu veselības aprūpes iestāžu infrastruktūras pilnveidošanai un ārstniecības personu tālākizglītošanai, kā arī nozares finansējuma efektīvākā izlietojumā.

18.03.2011

Ceturtdien, 17. martā Veselības ministrijā notika kārtējā Eiropas Reģionālā attīstības fonda (turpmāk – ERAF) un Eiropas sociālā fonda (turpmāk – ESF) uzraudzības komisijas*  sanāksme.
 

17.03.2011

Lai nodrošinātu efektīvāku budžeta līdzekļu izlietojumu, uzlabotu budžeta plānošanas kvalitāti un izpildes disciplīnu, Ministru kabineta (MK) sēdē valdība apstiprināja Finanšu ministrijas (FM) kā Eiropas Savienības (ES) fondu vadošās iestādes rosinātus stingrākus finanšu disciplīnas priekšlikumus ES fondu vadībā iesaistītajām iestādēm.